Elektryczny samochód naładujesz w garażu (Pitchbook 21)

Samochody elektryczne powinny stać się bardziej widoczne na naszych drogach. Decydując się na zakup takiego auta nie jesteśmy skazani, jak w przypadku samochodów spalinowych, na korzystanie z publicznych stacji, gdyż producenci oferują już prywatne stacje ładowania, które można zainstalować we własnym garażu.

Przejdź do artykułu

Elektryczny samochód naładujesz w garażu (Pitchbook 11)

Samochody elektryczne i hybrydowe już wkrótce powinny stać się bardziej widoczne na naszych drogach. Decydując się na zakup takiego auta nie jesteśmy skazani, jak w przypadku samochodów spalinowych, na korzystanie z publicznych stacji, gdyż producenci oferują już prywatne stacje ładowania, które można zainstalować we własnym garażu.

Przejdź do artykułu

Miedź Przeciwdrobnoustrojowa

Film z konferencji „Profilaktyka zakażeń szpitalnych” prezentuje wywiady z ekspertami, między innymi z kadrą Europejskiego Instytutu Miedzi, na której poruszono przeciwdrobnoustrojowe własności miedzi wykorzystywane w profilaktyce zakażeń szpitalnych zagranicą i w Polsce.

Przejdź do artykułu

Stwórz dom marzeń …. dzięki miedzi.

Broszura o własnościach miedzi i jej korzyściach wynikających z zastosowania w instalacjach wodnych, grzewczych i elektrycznych oraz w architekturze i designie. Jest ona przeznaczona dla inwestorów prywatnych, którzy budują lub modernizują dom lub mieszkania.

Przejdź do artykułu

Miedź Przeciwdrobnoustrojowa może zatrzymać Ebolę

Przestrzeganie procedur higienicznych takich jak mycie rąk, dezynfekcja, czy kwarantanna okazują się niewystarczające, aby powstrzymać Ebolę. Rozwiązaniem problemu może być Miedź Przeciwdrobnoustrojowa, która jak dowodzą badania likwiduje ze swojej powierzchni ponad 99% bakterii, grzybów i wirusów. Wiele wskazuje na to, że mogłaby także skutecznie ograniczyć rozprzestrzenianie się groźnego dla ludzkości wirusa Eboli.

Przejdź do artykułu